Elismerő oklevelek

2021.07.21.

Polgármesteri Elismerő Okleveleket vehetett ma át Győri Gábor evangélikus lelkész és Kiss László János református lelkipásztor, a 18. kerületben végzett több évtizedes áldozatos munkájuk, valamint a kerületi polgárok iránti elkötelezettségük elismeréseként.

Győri Gábor 1998. óta a Pestszentlőrinci Evangélikus Egyházközség tagja, szolgálatának 23 éve alatt számos újítás fűződött nevéhez, és komoly részt vállalt a Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium egyházi intézményként való indításában is.

Kiss László János 1991-ben került 30 éves szolgálati helyére, a Lőrinci Kertvárosi Egyházközséghez. Az új, impozáns templom felépítése mellett a helyi ügyek, egyházak és lakosok, továbbá a kerületi szociális intézmények érdekében végzett munkája révén vált megbecsült pestszentlőrinci polgárrá.