Dr. Katona Béla

Írta:  2015.08.20.

Pestszentlőrinc-Pestszentimre Díszpolgára (2009)

Dr. Katona Béla olyan közéleti személyiség, aki noha nem kerületi lakos, régóta sok szállal kötődik településünkhöz. 1990-től-1994-ig listás képviselőként vett részt a Parlament munkájában. 1994-től–2006-ig, három országgyűlési cikluson át, eredményesen képviselte a 26-os választókerület lakosságát. Szoros kapcsolatot tartott választóival, akik minden problémájukkal bármikor felkereshették. Sikerrel segítette Erzsébettelep óvoda és gyermekorvosi rendelőjének megépítését. Napjainkban, az Országgyűlésben az általános frakcióvezetői tisztséget tölti be, ebben a minőségében is lehetőség szerint figyelembe veszi a kerület érdekeit. A kitüntetés adományozásával kiemelkedő közéleti tevékenységét ismerte el a képviselő-testület.

Aktuális hírek

A III. ütem

A III. ütem

2022.08.23. 128

Kivitelezés

Kivitelezés

2022.07.26. 107

Kérdések, válaszok

Kérdések, válaszok

2022.02.08. 490

2022 kezdete

2022 kezdete

2022.01.06. 445

2021 nyara

2021 nyara

2021.06.15. 482

Így indult 2021

Így indult 2021

2021.01.04. 342

A COVID közbeszól

A COVID közbeszól

2020.12.18. 308

2020. Ősz

2020. Ősz

2020.09.10. 317

Kiegyensúlyozott élet

Kiegyensúlyozott élet

2020.06.07. 302

Tervek

Tervek

2020.01.03. 312

2019. Ősz

2019. Ősz

2019.09.10. 319

Családi nap

Családi nap

2019.06.05. 316